ceskyvyrobok

Československý modrý mák

Pro naše výrobky používáme výhradně tradiční modrý mák vyšlechtěný v bývalém Československu. Výroba produktů probíhá na Slovensku.

100% přírodní produkt

Produkty jsou vyráběné pouze z přírodních látek a neobsahují žádné přidané chemické složky. Za kvalitou si stojíme a produkty vyrábíme přírodním způsobem.

Až 99 % ingrediencí je v Bio kvalitě.

SIAL Paris 2018

Naše makové mléko získalo v Paříži prestižní cenu za inovativní a jedinečný výrobek – SIAL Inovation Selection 2018. Oceněný byl design, ocenili ale také vynikající chuť makového nápoje.

SIAL je nejprestižnější a největší výstava v Evropě pro výrobce potravin a ocenění je pro nás obrovským úspěchem. Výrobky posuzovala nezávislá porota z několika států Evropy a hodnotili více než tři tisíce výrobků.

World private label

Další obrovský úspěch našeho makového nápoje po Paříži, prestižní ocenění v Amsterdamu.

Specifikum veletrhu PLMA v Amsterdamu spočívá v tom, že není určený pro laickou, ale pro odbornou veřejnost, kterou tvoří maloobchodní a velkoobchodní zástupci, výkonní manažeři supermarketů a hypermarketů z celého světa.

Na veletrhu vystavuje více než 5000 výrobců z celého světa a z tohoto obrovského množství bylo oceněno jen okolo 300 výrobků. Náš makový nápoj byl mezi předními TOP výrobky!

plmalogo
vegan

Vegan

Makový nápoj a všechny naše další výrobky jsou veganské, neobsahují žádné živočišné složky.

Bez laktózy

Makový nápoj neobsahuje laktózu, tím je lépe stravitelný a má blahodárný účinek na náš organismus.

lactose
gmo

100% bez GMO

Geneticky modifikované organismy (GMO) jsou výsledkem laboratorního procesu, při kterém se uměle pozmění genetický materiál. Naše makové výrobky jsou 100% bez GMO.

Žádné Éčka

Naše výrobku neobsahují žádná chemická éčka, barviva a konzervanty. Používáme pouze přírodní složky, které neškodí lidskému organismu. V našich výrobcích používáme jen přírodní suroviny v nejvyšší a bio kvalitě, na které máme i certifikaci.

ecka
lepok

Bez lepku

Naše výrobky neobsahují lepek, jsou proto vhodné i pro celiaky. Celiakie je celoživotní autoimunitní onemocnění způsobené nesnášenlivostí lepku (glutenu).